پکیج آبنمای موزیکال نوراب شامل چه تجهیزاتی است؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. پکیج آبنمای موزیکال نوراب شامل چه تجهیزاتی است؟

تجهیزات پکیج های آبنمای موزیکال نوراب

پکیج آبنمای موزیکال نوراب، تمامی تجهیزات و ادوات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای احداث یک آبنمای موزیکال حرفه ای را، شامل می شود.
تابلو برق
نرم افزار کارگردانی موزیک
نرم افزار کنترل هوشمند اندروید
سیستم صوت
کلکتور فواره
چراغ فواره
– پمپ
– نازل

پکیج آبنمای موزیکال نوراب

نتیجه سال ها تجربه و پروژه های موفق در زمینه آبنماهای شهری سبب گشت تا به تمامی مسائل، مشکلات و کمبودهای موجود در این زمینه واقف شویم. به منظور رفع این کمبودها و تولید محصولی تماما ایرانی، تیم تحقیق و توسعه نوراب، پس از سال ها تلاش و تحقیق، موفق به تولید “پکیج ابنمای موزیکال” حرفه ای گشت، که مشابه آن نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در سطح بین المللی موجود نمی باشد. این محصول طوری طراحی شده است که تمامی ادوات مورد نیاز به منظور احداث یک آبنمای موزیکال، در آن در نظر گرفته شده است. کیفیت بسیار بالای محصولات بکار برده شده، سبب بالا رفتن طول عمر و کاهش هزینه ی سرویس و نگهداری آبنما شده است.

چرا آبنمای موزیکال نوراب

پس از طراحی و تولید “پکیج آبنمای موزیکال” که موفق به دریافت گواهی دانش بنیان شد؛ تیم تحقیق و توسعه نوراب با استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا، با هدف توسعه این محصول به منظور اجرای آبنماها بزرگ، بکار خود ادامه داد. در همین راستا، موفق به اجرای آبنماهای موزیکال در سطح بزرگ، با سخت افزارهای استاندارد جهانی شد. این محصول جدید، علاوه بر قابلیت اطمینان بالا، کاربری ساده تری را برای کاربر فراهم کرده است از جمله ویژگی های این محصول:

قابلیت اطمینان بالا
نرم افزار تخصصی آنالیز و کارگردانی موزیک
امکان گسترش آبنما به دلخواه کارفرما
استفاده از تجهیزات و پروتکل های ارتباطی استاندارد جهانی
هماهنگی بسیار بالا میان حرکت آب- نور و موسیقی
امکان مانیتور و کنترل کردن آبنما از طریق اینترنت
امکان مانیتور و کنترل کردن آبنما از طریق پیامک
دارا بودن تجهیزات کنترلی از جمله سنسورهای سطح آب؛ دمای محیط، سرعت باد و …
کاربری آسان

پروژه های آبنمای موزیکال

برخی از پروژه های آبنمای موزیکالی که با پکیج های آماده آبنمای موزیکال نوراب اجرا شده است، را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

فهرست